MODERNUS NAMO INTERJERAS

MODERNUS NAMO INTERJERAS

Realizuoti namų interjerai

Pavadinimas: MODERNUS NAMO INTERJERAS
Metai: 2014
Foto: Andrius Stepankevičius

NAMO INTERJERAS 2018

NAMO INTERJERAS 2018

Realizuoti namų interjerai

Pavadinimas: VASAROS ASSORTI
Metai: 2018
Foto: Agnė Bareikienė

SKANDINAVIŠKAS BUTO INTERJERAS

SKANDINAVIŠKAS BUTO INTERJERAS

Realizuoti butų interjerai

Pavadinimas: Ažūras MOJITO
Metai: 2013
Foto: Agnė Bareikienė

NAMO INTERJERAS

NAMO INTERJERAS

Realizuoti namų interjerai

Pavadinimas: MEDUS
Metai: 2012
Foto: Agnė Bareikienė

NAMO INTERJERAS

NAMO INTERJERAS

Realizuoti namų interjerai

Pavadinimas: PENKIASDEŠIMT ARBATOS ATSPALVIŲ
Metai: 2016
Foto: Leonas Garbačauskas

PRIEŠ-PO METAMORFOZĖS

PRIEŠ-PO METAMORFOZĖS

PRIEŠ-PO remonto

ĮVAIRŪS DARBAI. SITUACIJA PRIEŠ IR PO APDAILOS/REKONSTRUKCIJOS.

INTERJERAS. INTERJERO DIZAINAS

ALL INteriors    architektė Alina Venskutė

PASLAUGOS: nuo A iki Z;         
STILIUS: nuo minimalizmo iki klasikos;   
KAINA (projekto): investicija, atsiperkanti per racionaliai panaudotą/sutaupytą plotą ir medžiagas.

 

INTERJERO PROJEKTAVIMO  „ABC“:  ESKIZINĖ  INTERJERO APDAILOS DARBŲ SĄMATA.

 

INTERJERO PROJEKTAVIMO  „ABC“:  AR REIKALINGAS INTERJERO DIZAINERIS?

Modernus interjeras šiandien kuriamas  Žmogui  taip,  kad būtent pats Žmogus savo interjere  jaustųsi tobuliausiai deranti ir prabangiausia interjero detalė- ar tai būtų namų interjeras, ar biuro. Taip pat, kaip jaučiamasi pasipuošus profesionaliai parinktu/pasiūtu  rūbu, kuris atitinka bei patobulina  Žmogaus fizinius duomenis, dera prie progos, sezoniškumo; pakelia nuotaiką, žavi aplinkinius ir, svarbiausiai, yra patogus.

Ar galima pačiam suprojektuoti savo interjerą? O gal interjeras yra magija, kurios labirintuose nepaklysta tik interjero dizaineris? Pratęsiant rūbo temą- labai rekomenduotina esminio „fasono“ kūrybą bei pasiuvimą patikėti specialistams (architektai,  interjero dizaineriai  bei statybos darbų įmonės). Profesionalai, dirbantys savo srityje, visada žino daugiau estetinių, vizualinių  ir techninių galimybių,  įvairių metodų  ir efektyvesnių/pigesnių   būdų norimam  rezultatui pasiekti.  Pavyzdžiui,  likę keli neefektyviai išnaudoti patalpos kvadratiniai  metrai atsieis brangiau, nei profesionalus išplanavimo projektas ir pan.

Tas pats pasakytina apie interjero dizaino vizualinius sprendimus- pvz. mažų erdvių optinis padidinimas arba atvirkščiai. Visi žinome, kad patalpas didina veidrodžiai, bet netinkamai juos naudojant, rezultato gali ir nebūti. Prieš parenkant veidrodžiams  vietą, būtinai reikia pasižiūrėti, ką jie atspindės pakabinti. Geriausiai- jei atspindi langus (drauge ir pro juos sklindančią šviesą bei lauko peizažą), arba kažką gražaus. Nebus teigiamo efekto, jei atspindės pvz. daug naudojamą, puodais apkrautą virtuvę.

Renkantis kitus optinius interjero erdvės keitimo būdus, vertėtų prisiminti natūralų gamtos peizažą. Viskas, kas yra arti žiūrovo, yra didesnių formų, textūrų, ryškių, šiltų spalvų. O tolstantys daiktai mažėja, ties horizontu įgaudami pilką susiliejantį vaizdą. Taip pat  mūsų pasąmonėje suvokiami daiktai  interjere- pvz. ryškių didelių raštų tapetas ar šilto medžio textūra- plokštumas vizualiai priartina, didelius daiktus (pvz sofas) dar padidina- taip mažindami erdvę. O smulkūs, susiliejantys raštai bei ramios papilkintos spalvos- erdvę tolina. Dar erdvei didinti tinka balta- ji suteikia interjerui neapibrėžtumo ir ištirpdo ribas (panašiai kaip rūkas).

Na, o kišenėles ir „kvarbatkėles“ (interjero tekstilė, paveikslai, kitos interjero dekoracijos) prie patogios „suknelės“ galima prisisiūti ir pačiam, bei keisti jas pagal nuotaiką.  Šiame kūrybos etape  interjero dizaineris gali tik draugiškai patarti, kad   pvz. kišenėlė neturėtų  būti kiaura, nes taip ji praras savo pagrindinę funkcinę paskirtį. Arba, kad pigios baltos sagutės (kurias užsakovas matė madingame žurnale- prisiūtas prie lininės suknelės ramunių fone) netiks prie solidaus odinio palto ir atvirkščiai. Yra tokia taisyklė, kad  vienos interjero erdvės elementus turėtų jungti bendra idėja- interjero stilius, spalvinė gama arba bent kainų lygis. Suplaktas nederančių interjero stilių kokteilis sukelia disharmoniją  ir nejaukumo  įspūdį. Panašiai kaip buitinė netvarka. Bet menas nėra paprastoji matematika, kur 2×2=4 ir ne kitaip. Kartais laužant taisykles, sukuriami netikėčiausi ir geriausi interjerai! 

 

 

INTERJERO PROJEKTAVIMO  „ABC“:  RUOŠIAME INTERJERO PATALPŲ PLANĄ.   

(informacija ruošiama)

 

 

 • Menas yra arba perversmas, arba plagiatas.
  P.GOGENAS
 • Paprastai manoma, kad stilius – tai sudėtingas būdas paprastiems dalykams išreikšti. O iš tikro tai yra paprastas būdas sudėtingiems dalykams išreikšti. 
  J.COCTEAU
 • Mada miršta jauna. Štai kodėl jos lengvumas toks svarus. 
  J.COCTEAU
 • Meno gyvenime galioja ne metafizinio absoliutizmo, bet žmoniškumo kriterijai. Menui yra privalu visa tai, kas yra žmoniška, reiškia, kas nėra priešinga žmogaus prigimčiai. O žmogaus prigimčiai yra priešinga tiktai nesąmonė, absurdas ir tai, kas vadinama nenormaliais apsireiškimais. Visi kiti proto ir širdies klaidžiojimai ir abejonės tarp tiesos ir meno ir melo, gera ir bloga nėra priešingi žmogaus prigimčiai ir, pasireikšdami jo kūryboje, neardo jos estetinės vertės. 
  V.MYKOLAITIS-PUTINAS
 • Kultūra- tai tik plona obuolio žievelė ant įkaitusio chaoso. 
  F.NIETZSCHE
 • Tas, kuris niekada nesuklydo- niekada nebandė nieko naujo.
  A.ENSTEIN
 • Vaizduotė yra svarbesnė už žinias.
  A.ENSTEIN
 • Jūs matote daiktus ir sakote: “Kodėl?”.  Bet aš sapnuoju daiktus, kurių niekada nebuvo, ir sakau: “Kodėl ne?” 
  G.B. SHAW
 • Tas, kuris negali įsivaizduoti arklio, šuoliuojančio pomidoro paviršiumi, yra visiškas idiotas.
  A.BRETONAS
 • Linija yra taškas, kuris išėjo pasivaikščioti.
  P.KLEE
 • Saikingumas- vienintelis neturinčiųjų vaizduotės pasiteisinimas.
  O.WILDE
 • Ar žinote, kas yra kritikai? Žmonės, kuriems nesiseka literatūroje ir mene. 
  B.DISRAELI
 • Šviesą galima skleisti dviem būdais: būti žvake ar ją atspindinčiu veidrodžiu. 
  E.WHARTON
 • Istorijos motto : tas pats, bet kitaip. 
  A.ŠKĖMA
 • Nebijokite tobulumo. Jūs niekada jo nepasieksite!
  S.DALI