Konsultacijos

Profesionali  vienkartinė interjero dizainerio konsultacija renkantis ar kuriant jaukius, komfortiškus ir stilingus namus, darbo erdvę ar kitą interjerą.  (70-90 Eur/1-4 val.)    

Interjero konsultacijos pavyzdys. Situacija PRIEŠ PO:
https://www.youtube.com/watch?v=B15aqhe0HfI

 

Konsultacijos eiga:

  • Apžiūrimas  objektas, atsakoma į  kliento klausimus, susijusius su  jo  interjeru (patalpų zonavimas, baldų išdėstymas, ergonomika, apšvietimas, dekoravimas, daiktų komponavimas, spalvos);
  • Atsižvelgiant į turimą situaciją interjere bei šeimininkų gyvenimo ar darbo būdą, išsakoma profesionali interjero dizainerio  nuomonė. Pateikiami  patarimai ir idėjos, kaip būtų galima patobulinti ir išnaudoti turimą erdvę.
  • Trumpai apžvelgiami patalpų planavimo ir ergonomikos pagrindai, interjero  stiliai, spalvų ir daiktų komponavimo pagrindai tolimesniam interjero kūrimui.

Konsultacija rekomenduojama:

  • NORINTIEMS ĮSIGYTI PATALPAS. Labai svarbu, kad būstas ar ofisas būtų pakankamai erdvus, norint ergonomiškai ir funkcionaliai įgyvendinti Jūsų idėjas. Bet ir ne per daug didelis, kad neliktų nenaudojamų zonų, už kurias netikslinga mokėti per didelę kainą. Dažnai be ploto rodiklio kompaktiškam zonavimui svarbi tampa ir patalpų konfigūracija (proporcijos, langų skaičius ir pan.) bei kiti rodikliai. 
  • KĄ TIK ĮSIGIJUSIEMS ĮRENGTAS PATALPAS. Nusipirkus  patalpas su vidaus apdaila, visada galima jas truputį atnaujinti, padekoruoti, pakeisti baldų išdėstymą pagal savo poreikius  ir „įkvėpti“ joms savo dvasią, pasitelkiant originalias idėjas ir minimalias išlaidas.
  • NORINTIEMS ATNAUJINTI AR PATOBULINTI SAVO TURIMŲ NAMŲ AR  BIURO INTERJERĄ.  Pasikeitus šeimos  ar darbuotojų  struktūrai, pravartu perorganizuoti buitį, erdves, baldų išdėstymą, panaudojant visą turimos erdvės potencialą bei atsižvelgiant į visų poreikius.  Galima išsiaiškinti, kas namuose ar darbo vietoje  erzina, sukelia nepatogumus ir kaip galėtų būti geriau. Galima tiesiog atsigaivinti naujais spalvų ir stilistikos deriniais kintant pavasariškoms ar rudeniškoms nuotaikoms.
  • KĄ TIK ĮSIGIJUSIEMS PATALPAS SU DALINE APDAILA IR NORINTIEMS PRADĖTI REMONTĄ. Šiuo atveju konsultacijos metu aptariami  remonto darbai, jų eiga, kokybė, kaina, apdailos medžiagų kaina. Bei esminiai interjero projektavimo, interjero dizaino, patalpų zonavimo, ergonomikos, buities organizavimo ir spalvų derinimo principai.

Interjero dizainerio  patarimai ir idėjos – puikus impulsas teigiamiems pokyčiams ir pasirinkimams!