INTERJERO STUDIJA

INTERJERO STUDIJA

Pavadinimas: ALL IN
Metai: 2016
Foto: Agnė Bareikienė, Vaida Baltaševičiūtė

Interjero projektavimo studija. Filosofinė idėja- erdvė, besisukanti aplink žmogų, kaip pagrindinę interjero detalę, kūrėją ir naudotoją.

Stilistiniai pasirinkimai – experimentavimas  šiuolaikiniu stiliumi, perspektyvomis, statybinėmis apdailos ir pagalbinėmis medžiagomis. Pamatę šį interjerą, lankytojai dažnai prisimena siurrealistą S.Dali.

Spalvinė gama (LED)AS.

Planinė struktūra orientuota į susitikimų erdvę, kuri susilieja su darbo erdve, bet, norint, galima jas atskirti. Prie bendrosios erdvės šliejasi mažutė virtuvėlė, su nuotaikinga kabančia spintele. Čia ruošiama skani kava ir „įjungiama“ šypsena kūrybos dienos pradžioje.

Apdailai naudotos paprasčiausios medžiagos, susijusios su statybos procesu- lubos dengtos statybiniu paklotu ir apšviestos LED, iš lauko parkingo kylanti ir šaltuką pernešanti kolona apdailinta montažinėmis putomis. Grindys- betonas dažytas pramoniniais dažais. Erdvės centrą pabrėžia prie lubų priklijuotas veidrodis- kaip langas į anapus. Anapus erdvės ir anapus mūsų svajonių ir galimybių, kurios aptariamos ir rutuliojamos prie apvalaus susitikimų stalo.

 


Kėdė  NEMO- gamintojas DRIADE ,  tiekėjas  INSTYLEJG
Posėdžių stalas- IKEA
Permatomos kėdės- THE CHAIRS
Stumdomi veidrodžiai, durys, virtuvėlė – www.naujavirtuve.lt