INTERJERAS SU AKVARIUMU 2019

INTERJERAS SU AKVARIUMU 2019

Pavadinimas: MĖLYNOJI LAGŪNA
Metai: 2019
Interjero dizainas: Alina Venskutė
Foto: Agnė Bareikienė

 

Interjeras su akvariumu MĖLYNOJI LAGŪNA

Plačiau Lrt Plius Tv laidoje  „Veranda”:
https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000154256/kotedzo-centru-tapo-tona-vandens-talpinantis-akvariumas-visa-interjera-derino-prie-jo

Švelnios, organiškos  linijos, pastelinės žemės spalvos, lašelis jūros gelmės – NAMAI, į  kuriuos skubama  grįžti- pasvajoti, užsimiršti, būti..  Toli nuo  kasdienių darbų ir  rūpesčių, likusių kažkur už lango.

„Mažiau yra daugiau“- tokia šio interjero idėja. Pirmo aukšto erdvėje sukomponuoti keli architektūriški tūriai. Holas ir virtuvė atskirti didele spinta, kurios vienoje pusėje funkcionaliai telpa rūbų kabyklos bei  lentynos. Kitoje pusėje paslėpta didesnioji dalis virtuvės įrangos. Tuomet pati virtuvė lieka erdvi ir „švari“ su minimalistišku darbastaliu bei būtiniausiomis spintelėmis po juo. Net ir gartraukis integruotas į kaitlentę.

Kitas dominuojantis tūris- akvariumas, dalinai atskiriantis svetainę. Tai erdvės akcentas, šeimininkų svajonė turėti dalelę jūros namuose. Akvariumo įranga sumontuota apačioje ir viršuje esančioje spintoje. Lenktos akvariumo sienelės gamintos iš specialaus akrilo, kuris atlaiko didžiulį vandens svorį/slėgį.

Pagrindinės formos apvalintos, suteikiant būstui minkštumo, jaukumo įspūdį. Apvalios detalės atkartojamos ir kituose elementuose- lubose, laiptuose, voniose.