MODERNUS NAMO INTERJERAS

MODERNUS NAMO INTERJERAS

Pavadinimas: KOKOSAS
Metai: 2014
Foto: Andrius Stepankevičius

 

 

 

Modernus namo interjeras KOKOSAS

Interjeras atitinka modernaus, šiuolaikinio interjero sąvoką pagal daugelį kriterijų. Pradedant nuo užduotos kubistinės namo formos su dideliais vitrininiais langais, minimalistinių vidaus formų, baigiant naudotomis naujomis medžiagomis, technologijomis bei įranga.

Centrinis vizualinis visos erdvės akcentas- laiptai, konsoliškai tvirtinti į medinę sieną ir ją pratęsiantys. Kompoziciją išryškina prabangūs stikliniai šviestuvai, bei šviečianti siena po laiptais (formuota iš apšviesto Clipso audinio)

Virtuvės įranga slepiama vientisoje medinėje plokštumoje, bei patogioje gaminimui „saloje“. Balta kaitlentė išnyksta jaukaus baro plokštumoje, kaip ir iš jos ištraukiamas modernus gartraukis.

Virtuvę ir valgomąją zoną nuo svetainės skiria įmontuojamas akvariumas. Akvariumo spintoje preciziškai slepiama įranga bei įrengtas bufetas stalo įrankiams ir indams.

Virtuvėje, voniose ir koridoriuose grindys formuotos iš liejamos poliuretaninės grindų dangos. Ji labai maloni vaikščiojimui basomis, atspari drėgmei, patogi valyti, nes neturi būdingų plytelėms siūlių.

Vonių luboms, bei kai kurioms dekoratyvioms sienoms apšviesti naudojamos įtempiamo audinio Clipso plokštumos. Reguliuojamas LED apšvietimas, skverbdamasis pro tokį audinį, kuria pagal poreikį ryškų arba minimalų vientisą ir minkštą apšvietimą.

Vitrininių langų  grožį paryškina iš lubų „krentančios“ lengvos užuolaidos. Jų minkštumas suteikia interjerui jaukumo, bei puikiai praleidžia šviesą ir už lango esantį gamtos vaizdą.